Złomowanie aut Oleśnica
Auto kasacja w Oleśnicy

Skupujemy samochody do kasacji. Płacimy gotówką.

Czym się zajmujemy?

Złomujemy wszelkiego rodzaju pojazdy i samochody różnych marek. Samochody poddajemy legalnym procesom. Jeśli Twój pojazd często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, przyjedź i sprzedaj nam go, transakcja przebiegnie szybko i bezpiecznie. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zarobisz trochę gotówki.

Pamiętajmy, że jedyną legalną metodą wycofania samochodu osobowego z ruchu jest złomowanie w jednej ze Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie tej procedury grozi karami finansowymi i konsekwencjami prawnymi, a tego raczej każdy z nas chciałby uniknąć. Stary samochód można również sprzedać, jednak trzeba uważać by dopilnować wszystkich formalności, a przy złomowaniu pozbywasz się problemów związanych z formalnościami, ponieważ my załatwiamy wszystko za Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Złomowanie aut w Oleśnicy

Auto kasacja na terenie Oleśnicy jedna z naszych usług. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części i sprzedane w odpowiednie miejsca. Nie musisz się przejmować formalnościami my się już tym zajmiemy.

Jakie samochody mogą trafić do naszego auto szrotu w Oleśnicy?

Praktycznie każdy samochód może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i auto kasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z polskim prawem, więc samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi. Każdy samochód można rozebrać i sprzedać na części. Warto tak zrobić, ponieważ czasami nie opłaca się wymieniać np. silnika bo jest wart więcej niż cały samochód w tym stanie. W takim wypadku zamiast sprzedawać uszkodzone auto po zaniżonej cenie lepiej skontaktować się z nami. My je rozbierzemy i sprzedamy na części, które mogą się przydać innym osobom.

Auto złom w Oleśnicy

Jeśli Twój samochód nie jest wiele wart, jest uszkodzony lub uległ poważnej awarii i nie opłaca się go sprzedawać, warto zastanowić się nad oddaniem do złomowania. Część podzespołów z takiego samochodu jest sprzedawana na rynku wtórnym, reszta jest utylizowana zgodnie z wszelkimi wytycznymi związanymi z ochroną środowiska i co najważniejsze – zgodnie z prawem. Jeśli Twój samochód odmawia posłuszeństwa, nie warto bawić się w wystawianie go na portalach ogłoszeniowych i ukrywanie jego wad. To bardzo ryzykowne, a w efekcie może przysporzyć tylko problemów. Warto oddać go do naszej firmy, która złomuje z zachowaniem wszystkich przepisów.

Profesjonalna obsługa

Setki zadowolonych Klientów każdego roku to dla nas najlepsza reklama. Spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów prawa oraz standardów środowiskowych. Nie wahaj się i przekaż nam swój samochód już dziś.

Indywidualne podejście do Klienta

Wypadki chodzą po ludziach. Każdemu może zdarzyć się nieprzyjemna sytuacja na drodze. Także wielu z nas jeździ swoimi pojazdami do momentu, aż odmówią posłuszeństwa. W takich przypadkach, na pomoc przychodzimy MY. Zadzwoń do nas i pozbądź się problemów.

Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie, niezbędny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko odbiorą Twój pojazd ze wskazanego miejsca.

Oczywiście, niezależnie od stanu pojazdu, przebiegu, rocznika itd. za każdy pojazd płacimy gotówką w momencie finalizacji transakcji i dopełnienia wszelkich formalności.

Obsługujemy wszystkich Klientów. Zarówno osoby fizyczne, małe jednoosobowe firmy, a także większe spółki czy korporacje. Jesteśmy także zainteresowani większą ilością auto do autozłomowania.

złomowanie AUT Oleśnica - ZALETY KORZYSTANIA

Minimum formalności

Szybka gotówka

Wysoka jakość usług

Sprawna wycena samochodu

Odbieramy auta lawetą

Dbamy o relacje z Klientem

Dołącz do grona naszych Partnerów!

Jeśli chcesz, by ta strona zaczęła dla Ciebie zarabiać, napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

stronę napędza: