Złomowanie aut Wrocław
Auto kasacja we Wrocławiu

Skupujemy samochody do kasacji. Płacimy gotówką.

Czym się zajmujemy?

Złomujemy wszelkiego rodzaju pojazdy i samochody różnych marek. Samochody poddajemy legalnym procesom. Jeśli Twój pojazd często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, przyjedź i sprzedaj nam go, transakcja przebiegnie szybko i bezpiecznie. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zarobisz trochę gotówki.

Pamiętajmy, że jedyną legalną metodą wycofania samochodu osobowego z ruchu jest złomowanie w jednej ze Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie tej procedury grozi karami finansowymi i konsekwencjami prawnymi, a tego raczej każdy z nas chciałby uniknąć. Stary samochód można również sprzedać, jednak trzeba uważać by dopilnować wszystkich formalności, a przy złomowaniu pozbywasz się problemów związanych z formalnościami, ponieważ my załatwiamy wszystko za Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Złomowanie aut we Wrocławiu

Auto kasacja na terenie Wrocławia jedna z naszych usług. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części i sprzedane w odpowiednie miejsca. Nie musisz się przejmować formalnościami my się już tym zajmiemy.

Jakie samochody mogą trafić do naszego auto szrotu we Wrocławiu?

Praktycznie każdy samochód może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i auto kasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z polskim prawem, więc samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi. Każdy samochód można rozebrać i sprzedać na części. Warto tak zrobić, ponieważ czasami nie opłaca się wymieniać np. silnika bo jest wart więcej niż cały samochód w tym stanie. W takim wypadku zamiast sprzedawać uszkodzone auto po zaniżonej cenie lepiej skontaktować się z nami. My je rozbierzemy i sprzedamy na części, które mogą się przydać innym osobom.

Auto złom we Wrocławiu

Jeśli Twój samochód nie jest wiele wart, jest uszkodzony lub uległ poważnej awarii i nie opłaca się go sprzedawać, warto zastanowić się nad oddaniem do złomowania. Część podzespołów z takiego samochodu jest sprzedawana na rynku wtórnym, reszta jest utylizowana zgodnie z wszelkimi wytycznymi związanymi z ochroną środowiska i co najważniejsze – zgodnie z prawem. Jeśli Twój samochód odmawia posłuszeństwa, nie warto bawić się w wystawianie go na portalach ogłoszeniowych i ukrywanie jego wad. To bardzo ryzykowne, a w efekcie może przysporzyć tylko problemów. Warto oddać go do naszej firmy, która złomuje z zachowaniem wszystkich przepisów.

Profesjonalna obsługa

Setki zadowolonych Klientów każdego roku to dla nas najlepsza reklama. Spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów prawa oraz standardów środowiskowych. Nie wahaj się i przekaż nam swój samochód już dziś.

Indywidualne podejście do Klienta

Wypadki chodzą po ludziach. Każdemu może zdarzyć się nieprzyjemna sytuacja na drodze. Także wielu z nas jeździ swoimi pojazdami do momentu, aż odmówią posłuszeństwa. W takich przypadkach, na pomoc przychodzimy MY. Zadzwoń do nas i pozbądź się problemów.

Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie, niezbędny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko odbiorą Twój pojazd ze wskazanego miejsca.

Oczywiście, niezależnie od stanu pojazdu, przebiegu, rocznika itd. za każdy pojazd płacimy gotówką w momencie finalizacji transakcji i dopełnienia wszelkich formalności.

Obsługujemy wszystkich Klientów. Zarówno osoby fizyczne, małe jednoosobowe firmy, a także większe spółki czy korporacje. Jesteśmy także zainteresowani większą ilością auto do autozłomowania.

złomowanie AUT Wrocław - ZALETY KORZYSTANIA

Minimum formalności

Szybka gotówka

Wysoka jakość usług

Sprawna wycena samochodu

Odbieramy auta lawetą

Dbamy o relacje z Klientem

Dołącz do grona naszych Partnerów!

Jeśli chcesz, by ta strona zaczęła dla Ciebie zarabiać, napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

stronę napędza: